Üçü bir arada

Yazıcınız üzerinden ofisinizdeki en temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hem yazıcı hem tarayıcı hem de fotokopi makinası. Tümüne bir tek çözümle ulaşabilirsiniz.

Yazıcı Fotokopi Faks

Üç işlem bir arada

Günlük ofis işlerimizde yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinası gibi aletleri mutlaka kullanırız. Döküman çoğaltımı, hazırlama, raporların basımı yada işlemler için belli dökümanların iş ortaklarımıza gönderilmesi gibi aktiviteler sıradan faaliyetlerimizdir. Tüm bunlar için ayrı ayrı makinalar satın alıp ofisimizde yerleştirmek için yer açmak zorunda kalırız. Tek tek makinalar satın almak yerine tüm işlemlerimizi tek noktadan yapabileceğimiz çok fonksiyonlu yazıcılar işlerimizi oldukça kolaylaştırırlar.

Üçü bir arada hangi ihtiyaçlarımı karşılar ?

Masanızdan kalkmadan her türlü işinizi rahatlıkla görebilmenizi sağlar. Lazer baskı teknolojisinin faydaları sayesinde kaliteli baskıyı yüksek hızlarda alabilirsiniz. Tek tuşla faks gönderebilirsiniz.

Tasarruf modları ile toner ve sayfa giderlerinizi düşürürsünüz.

Her fonksiyon için farklı farklı makinalar alıp bunları ofisinizde koyacak yer bulma derdinden kurtulursunuz. Eğer ofisinizde bu tip makineler varsa onlar üzerinde olan iş yoğunluğunu üçü bir arada makinanınıza aktarabilirsiniz.

Kolay kullanım

Çok fonksiyonlu yazıcılarda bulunan tüm teknolojilere erişim hızlı ve kullanımı basitleştirilmiş şekilde sunulur. Tek tuşla değişik modları seçebilir, bir kaç tıklama veya gene tek tuşla tarama ve faks özelliklerini kullanabilirsiniz. Bunun için el kitapçıklarını sayfalarca okumaya veya uzman olmanıza gerek yoktur. Samsung yazıcılarda standartlaştırılmış özelikler sayesinde, eğer herhangi bir Samsung yazıcıyı daha önce kullanmışsanız, yeni modellere alışmanız yanlızca bir kaç dakikanızı alacaktır.

Sonuç: Kaliteli ve hızlı

Yüksek kaliteli sonuçları hızlı bir şekilde elde edip gene hızlı bir şekilde kullanarak zamandan tasarruf eder ve üç fonksiyonu tek makinede toplayarak bütçenizi rahatlatırsınız.